Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Aktuality a novinky

Kolik jsme v Hrobcích vytřídili odpadů?

V roce 2020 jsme v Hrobcích a Rohatcích vytřídili 54,2 t odpadů. Na jednoho obyvatele připadne 79 kg, což je o trochu víc než je celorepublikový průměr. To je dobrá zpráva! Byla by ale ještě lepší, kdyby se nám všem povedlo snížit produkci směsného komunálního odpadu, kde (v tomto případě bohužel) též převyšujeme celostátní průměr.

Strategický plán obce Hrobce

V této chvíli zpracovává obec Hrobce svůj nový program rozvoje či chcete-li svůj strategický plán na období let 2021 až 2027.
Za celý autorský tým bych Vás rád požádal o jakékoli vyjádření, připomínky či poznámky k současné verzi návrhu obsahující již konkrétní zamýšlené projekty. Stručný dokument k připomínkám naleznete v příloze.
Svůj názor můžete vyjádřit buď do přiloženého dokumentu (k dílčím opatřením či na jeho závěr), popř. přímo do těla emailu. Elektronickou poštu, prosím, adresujte na jan.svoboda@sms-sluzby.cz nebo také formou psaného dokumentu doručeného na obecní úřad. Ve všech případech, prosím, nejpozději do středy 5. května do 12:00 hod.
Právě Vaše názory jsou pro nás a především pro rozvoj obce velmi důležité. I proto můžeme zaručit, že se každým jednotlivým názorem budeme zabývat.
Děkujeme, že se spolu s námi podílíte na rozvoji obce.
Za celý autorský tým přeje příjemný den

RNDr. Marek Komárek