Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Aktuality a novinky

Soudní spor s Infinexem je u konce!

Ve středu 7. 9. 2022 potvrdil Krajský soud v Ústí nad Labem rozsudek Okresního soudu v Litoměřicích, který rozhodl zamítavě na požadavek firmy Infinex a.s. povolit prodej zástavy. Infinex a.s. argumentoval domělou pohledávkou vůči obce Hrobce ve výši 9,2 mil. Kč. Těší mě, že i soud ve svém odůvodnění potvrzuje, že obec Hrobce je ta poškozená jednáním všech aktérů a že rozhodnutí nepodvolovat se finančním požadavkům ze strany Infinexu a.s. bylo správné!

Zástavní právo z pozemků ve vlastnictví obce Hrobce je možné vymazat, pokud zástupci Infinexu a.s. dobrovolně podepíší návrh na výmaz, pokud ne, podáme žalobu na zrušení. KH

Letní kino v Hrobcích u Labe

Letní kino v Hrobcích v pátek 19.8. 🎥🎞️

Minulý týden jsme na fb dali anketu, jaký film byste rádi viděli v letním kině. Hlasování dopadlo nerozhodně pro film Prezidentka a Tajemství staré bambitky 2. Nakonec rozhodl hod korunou a v pátek se můžete těšit na film Prezidentka.

Promítáme v pátek 19.8. od cca 20:30 (po setmění) u Labe u Tropicana baru v Hrobcích. Nezapomeňte si deky a židličky na sezení.

Rušení nočního klidu

Je nám líto, jak moc Vás včerejší noční hluk rušil. Nejednalo se o obecní akci, ale o soukromou oslavu. Účastníci byli vyzváni ke ztišení, když se hluk opět vystupňoval, byla zavolána hlídka Městské policie.